Юношите на Септември (София) спечелиха купата на БФС

Юношите старша възраст на Септември (София) спечелиха купата на БФС и ще участват в Младежката Шампионска Лига. Възпитаниците на Антон Кирилов се наложиха с 2:1 над Черно море и триумфираха с така желания трофей.

И трите попадения в мача паднаха през втората част, като “септемврийци” поведоха с 2 гола аванс, дело на Владимир Николов (2001). Резултатът бе открит след изпълнение на чудесен пряк свободен удар в 50-ата минута, а малко по-късно отново той бе изведен сам срещу вратаря и с прехвърлящ удар удвои преднината на Септември. В 76а-та минута “моряците” върнаха едно попадение.

Футболистите на Антон Кирилов имаха много добри възможности през цялата среща, като съвсем заслужено се поздравиха с крайния успех.

Черно море: Иван Дичевски, Йордан Радев-капитан, Антоан Вълчев, Георги Топалов, Петър Вуцов, Виктор Попов, Александър Георгиев (Иван Иванов), Данаил Димов (Тугай Неджет), Велислав Василев, Мартин Дичев (Данаил Стоянов), Мартин Минчев;
Треньор: Николай Кънчев

Септември: Иван Василев-капитан, Александър Тодоров, Иво Димитров, Иван Арсов, Слави Косов, Теодор Белнейски (Николай Манчевски), Октай Хамдиев (Майкъл Митев), Иван Гюров (Пламен Иванов), Владимир Николов, Христо Киров, Галин Стоянов;
Треньор: Антон Кирилов

Главен съдия: Радослав Гидженов, асистенти: Георги Стамболджиев, Николай Чакъров, 4-ти: Никола Атанасов