Струмска слава пропусна да излезе над чертата

Отборът на Струмска слава бе близо до излизане от опасната зона на Втора лига. Тимът от Радомир водеше с 2:1 на Ботев (Гълъбово) в мач от 24-ия кръг на първенството, но не успя да удържи преднината си и срещата завърши наравно - 2:2.

Емилиян Зотев откри за гостите в деветата минута, но с два бързи гола на Борислав Николов и Ивайло Стоянов домакините обърнаха. В 83-ата минута обаче Исус Ангелов вкара от дузпа, за да оформи крайния резултат.

В класирането Струмска слава остава под чертата, но вече е с равни точки - 28 с първия спасяващ се - Литекс. Ботев от своя страна е пети с 38 и чака спокойно края на сезона.