Нов сблъсък между Лудогорец и Хебър - този път за Купата, на живо от Разград със съставите

Двама от Атлетико с травми след битката в Лисабон

Двама футболисти на Атлетико Мадрид са с контузии след вчерашната четвъртфинална среща в турнира Лига Европа срещу Спортинг (Лисабон). Защитникът Люка Ернандес е получил удар в лицето и беше заменен на почивката от Шиме Върсалко. В 52-ата минута на мача смяна поиска и нападателят Диего Коща, вместо когото на терена се появи Фернандо Торес.

Степента на сериозността на травмите все още не е уточнена. Атлетико се класира за полуфинал в турнира Лига Европа с общ резултат 2:1, след като снощи отстъпи с 0:1 и днес чака да научи следващия съперник. "Надявам се, че спечелването на Лига Европа ще бъде една утешителна награда за нас, ако не успеем да се преборим с Барселона за титлата в Испания. За себе си мога да кажа, че чакам резултатите от медицинския преглед", заяви Диего Коща.