Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Ван Дайк: Трудно е да спреш Салах

Мохамед Салах може да преодолее всяка защита, заяви Вирджил ван Дайк, който е съотборник на египтянина в Ливърпул. Салах ще бъде най-голямата заплаха за защитата на Манчестър Сити в предстоящия сблъсък с отбора от Мърсисайд на четвъртфиналите в Шампионската лига. Нападателят реализира попадение за успеха на "червените" срещу Сити с 4:3 в двубой от английския шампионат, игран през януари.

"Той е такъв играч, че трябва да се представиш на 100 процента от възможностите си, за да му противодействаш. Това е ясно за всички ни. Когато той играе на върха на своите възможности, е много трудно да бъде спрян от съперника. Разбира се, има начини да бъде надигран, но сега не искам да ги коментирам", каза холандският национал Ван Дайк.

Ливърпул и Манчестър Сити играят в първия мач помежду си от четвъртфиналите в Шампионската лига в сряда вечерта. Мохамед Салах има 37 гола във всички турнири през сезона.