Георги Петров: Готови сме да победим всеки

Волейболният отбор на Нефтохимик 2010 победи като гост Пирин (Разлог) с 3:0 гейма в третия мач между двата тима от полуфиналните плейофи в Суперлигата, който се игра в благоевградската зала "Скаптопара". Така шампионите се класираха за финала, където ще защитават титлата си. Ето какво каза пред BGvolleyball.com посрещачът на бургазлии Георги Петров:

"Може би това, че успяхме да се върнем в първия гейм и да го спечелим, ни даде психологическо преимущество, от което успяхме да се възползваме най-добре! Отборът ни се състои от много сериозни състезатели, които знаят какво да направят във всякакви ситуации! Играхме по правилния начин и логично се поздравихме с победата. След тежкото начало в първия гейм успяхме да влезем в ритъм във втория гейм. Бяхме се подготвили за тяхната игра добре и успяхме да се справим по отделните елементи. Ние сме отбор, който има високи цели. За постигането на тези цели трябва да сме готови да срещнем всеки отбор и да победим".