Ейолфсон игра едно полувреме при тежка загуба на Исландия (видео)

Защитникът на Левски Холмар Ейолфсон игра 45 минути за Исландия при загубата с 0:3 от Мексико в контрола, играна тази нощ. Централният бранител се появи на терена след почивката на мястото на Арон Гунарсон.

В равностойното първо полувреме по-чистите положения бяха за мексиканците и те заслужено поведоха в 37-ата минута, когато Марко Фабиан се разписа от пряк свободен удар. 2:0 направи Мигел Лаюн в 64-ата минута след перфектна контра на "ацтеките", а в самия край на двубоя отново играчът на Севиля попадна в прегръдките на съотборниците си. Той по-скоро се опита да центрира с левия крак, но вместо това прехвърли стража на исландите.

Следващата контрола на Ейолфсон и компания в САЩ е срещу Перу.

МЕКСИКО - ИСЛАНДИЯ 3:0
1:0 М. Фабиан (37)
2:0 М. Лаюн (64)
3:0 М. Лаюн (90)