Витоша U19 бие с 5:2 в Радомир

Отборът на Витоша (Бистрица) до 19 години, воден от старши треньора Никола Пешев, разгроми с 5:2 като гост последния в класирането при юношите-старша възраст, зона „София“ – Струмска слава.

Футболистите в зелено започнаха вихрено срещата от 24-ия кръг на шампионата и още до 35-ата минута имаха комфортна преднина от три гола след попаденията на Бисер Милушев, Димитър Атанасов и Антонио Михов. Това като че ли ги успокои и домакините на свой ред бързо върнаха два гола, а с това и интригата в мача.

След почивката обаче Витоша стигна по категоричен начин до трите точки, след като нови два гола във вратата на радомирци реализираха Евгени Герасимов и Михаил Ангелов. Със спечелените три точки Витоша (Бистрица) събра 35 в актива си и дели шестото място във временното класиране с Миньор (Перник). Лидер е Локомотив (София) с 48 точки на сметката си.