Краев с цяло полувреме при драматичен успех на Мидтиланд

Бившият футболист на Левски Божидар Краев влезе резерва през второто полувреме при драматичната домакинска победа на тима си Мидтиланд над Сьондерийске в двубой на първенството в Дания.

Той се появи в игра веднага след почивката на мястото на Франк Ониека при резултат 1:0 за Мидтиланд.

Резултатът за домакините откри Мадс Дьор Тихосен в 27-ата минута. В 69-ата минута пред Краев се откри възможност да убие интригата в мача, но той пропусна.

Двубоят вървеше към своя край, когато настъпи драмата на терена. Ники Зимлинг изравни за гостите, които повярваха, че ще си тръгнат с точката, но в последната минута Густав Викхайм донесе победата за Краев и компания.

Краев е чакан днес в България, за да се присъедини към лагера на младежкия национален отбор за европейската квалификация срещу Словения на 27 март от 18:30 часа на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора.