Отборът на Стойчо Младенов удари Дунав (видео)

Отборът на Кайсар победи с 1:0 Дунав (Русе) в контролна среща, която се проведе на спортния комплекс "Кая". В герой за тима на Стойчо Младенов се превърна Токхтар, който заби единственото попадение.

Двубоят започна по-добре за играчите на Малин Орачев. В 13-ата минута дойде и първата опасност пред вратата на Кайсар. Юлиян Ненов направи самостоятелен пробив отляво, атакуващият футболист влезе навътре и шутира, но топката мина далеч от целта.

В 35-ата минута футболистите на Стойчо Младенов стигнаха първи до гол. Състезател на тима се оказа най-съобразителен в наказателното поле и с глава матира Станислав Антонов. Малко преди края на първата част Красимир Станоев опита да се разпише с удар от дистанция, но стражът на Кайсар се справи.

През второто полувреме мачът се изигра на изключително бавно темпо. Двата тима не успяха да създадат нито едно голово положение. Проблемите в атаката на "драконите" остават. Това бе втора контрола, в която Дунав не успява да отбележи попадение. В първата среща русенци отстъпиха с 0:1 на Санкт Пьолтен.

Дунав - Кайсар 0:1