Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Ради Цонев и компания аут за Купата, след като пропиляха два гола аванс за 11 минути

Халфът Радослав Цонев и тимът му Лече отпаднаха от Купата на Италия след невероятен обрат. Южняците гостуваха в третия кръг на турнира на Порденоне, който миналата седмица изхвърли от турнира Венеция на Филипо Индзаги.

Въпреки това "джалоросите" поведоха с 2:0, след като Ди Пиаца (7,48) бе точен на два пъти. Всичко изглеждаше решено, но в 79-ата минута Рафини намали. Четири минути по-късно Бурай от дузпа изравни, а в 89-ата минута Пароди донесе пълен обрат за домакините и класиране напред в надпреварата.
Бившият младежки национал на България Цонев се появи на терена в последните минути на мача.