Силен старт за Карнобат

Футболистите на Карнобат започнаха новия сезон в Трета лига — югоизточна зона с убедителен успех. Селекцията на играещия треньор Георги Калоянов се наложи с класическото 3:0 при гостуването си на Асеновец в Асеновград. На полувремето резултатът бе 0:0.

След почивката Живко Димов откри резултата в 55-та минута. Последваха попадения на Пламен Димитров и новото попълнение Кристиян Христов. Карнобатлии пропуснаха да спечелят срещата с още по-убедителен резултат. В следващия, 2—ри, кръг на Трета лига — югоизточна зона Карнобат ще бъде домакин на Свиленград.  Срещата е в събота ,19-ти август, от 18 часа на Градския стадион.