Петър Димитров с първи голове за Кариана при разгром над Чавдар (Етрополе)

Лидерът в Северозападната Трета лига Кариана записа втората си победа след завръщането на отбора от зимния лагер в Сандански. На терена с изкуствена настилка в село Ерден есенният кандидатът за професионалния футбол разгроми с 6:1 гостуващия Чавдар (Етрополе).

Най-новото попълнение в зимната селекция на карианци - Петър Димитров, вкара първите си два гола за отбора. Още два добави до почивката Ангел Русев, а през второто полувреме на два пъти се разписа и Румен Рангелов. Почетното попадение за Чавдар реализира Николай Ботев.

Съставът на Кариана: Станев, Цв. Иванов, Цолов, Георгиев, Дичев, Игнатов, Тодоров, Д. Иванов, Русев, Петров, Димитров (Сайков, Илиев, Николов, Ваньов, Цеков, Лефтеров, Борисов, Петков, Рангелов и Евг. Иванов)