Дузпа в последната минута лиши Евроколеж от три точки срещу Раковски

Евроколеж изпусна трите точки при визитата си на Раковски 2011 в продължението, съобщава страницата на клуба.

Домакините успяха с дузпа в 94 минута да изравнят и да се спасят от поражение в мач от 13 кръг на Трета лига завършил 1:1. През първата час Борис Малев даде преднина за колежани, а за Раковски 2011 се разписа Сашо Лачев.

Първото полувреме домакините имаха първи шанс за гол. В 9 минута Иван Гендов изпусна от няколко метра да вкара и прати топката над вратата. Малко след това гол на Пейчо Янчев беше отменен заради засада.