Пирин ГД продължи силната серия у дома

Отборът на Пирин ГД победи с 2:1 Чавдар Етрополе в среща от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига. Неврокопчани бяха без наказания си старши-треньор Йордан Боздански, но продължиха силната си серия у дома. От началото на сезона те имат само победи в Гоце Делчев и едно равенство срещу Германея.

В 8-ата минута новото попълнение Антонио Цанков откри резултата. В 36-ата минута Николай Ботев изравни за Чавдар. В 46-ата минута домакините стигнаха второ попадение. Точен бе опитният Георги Калайджиев.

Двата отбора завършиха мача в намален състав, тъй като Радослав Моллов и Виктор Пенчев получиха червени картони.