100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Юношите на Нефтохимик мачкат наред

Няколко сериозни победи записаха отборите на Нефтохимик днес. U17 се наложиха над Созопол с 6:1. Водените от Господин Господинов играчи изиграха перфектно първо полувреме, а точни за бургазлии бяха Георги Копарански, Ангел Георгиев (2), Васил Ангелов, Илия Соколов, като интересен факт е, че и вратаря на Нефтохимик Марио Исаков се разписа от дузпа.

Момчетата от U15 също се поздравиха с победа. Те победиха Карлово като гост с 2:0. През първото полувреме точен за „нафтата“ бе Павел Русев, а през втората част се разписа и капитанът Иво Георгиев. Страхотен успех записаха и родените 2004 г. Те се наложиха над  Созопол с 10:1.

Още през първата част всичко бе решено, тъй като Нефтохимик поведе със 7:0 и до края на срещата нямаше никаква интрига. За отборът на Георги Терзиев точни бяха Димитър Тончев (3), Пламен Пехливанов (3), Рамис Ерсоев, Теодор Златаров, а играчите на Созопол си отбелязаха и два автогола.

Останалите две възрасти на Нефтохимик, които днес имаха мачове също записаха победи. Родените 2007 г. разгромиха Локомотив Карнобат с 11:1, а родените 2006 победиха Поморие с 3:0.