Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16) 1:0

Мъри и Херо с нови победи в Казахстан

Отборите водени от Станимир Стоилов и Димитър Димитров - Астана и Иртиш, записаха нови победи в първенството на Казахстан.

Тимът на Мъри надви с 1:0 Кайрат след гол в 7-ата минута на Неманя Максимович. Интересното е, че това бе четвърти успех с 1:0 за шампионите в първите осем кръга, където имат равенство 2:2 само срещу Иртиш. Именно отборът на Херо пък е втори след победата с 3:0 като гост на Жетису.

Астана е лидер с 22 точки, а Иртиш е на второ място с две по-малко, като само тези два тима в Казахстан няма поражение от началото на сезона в първенството.