Палъс не затрудни Ман Юнайтед (видео)

Манчестър Юнайтед постигна шеста поредна шампионатна победа на "Олд Трафорд", след като спечели с 2:0 срещу Кристъл Палас. "Червените дяволи" бяха улеснени от съперника си, като още в четвъртата минута Дилейни си отбеляза автогол, въпреки че не бе притесняван от играч на Юнайтед. Малко след почивката бранителят на домакините Дармиан направи 2:0 след страхотен удар от воле.

След този успех Юнайтед е само на точка от четвъртия Арсенал и на две от градския съперник Манчестър Сити.

Отборът на Ван Гаал имаше инициативата и вратарят на гостите трябваше на няколко пъти да се намесва преди второто попадение в срещата. Двубоят обаче не предложи много емоции, а на трибуните се забелязваха празни места и като цяло атмосферата не бе на обичайното ниво. Холандският наставник на "червените дяволи" за пореден път заложи на интересна схема, като Уейн Рууни действаше в задни позиции заедно с Марсиал и Мата.