Беласица и Сливнишки герой направихa зрелищно реми

Беласица (Петрич) и Сливнишки герой завършиха наравно 2-2 на стадиона в Коларово при необичайно топло за сезона време, двубой от 28-ия кръг на първенството на Югозападната "В" група.

Под ръководството на пернишкия рефер Бисер Никифоров, двата отбора изнесоха добър мач, в който и четирите попадения паднаха през втората част.

През първото полувреме двата тима водиха здрава битка на терена, но до чисти положения не се стигна.

В 51-та минута резултата откри Владимир Кабранов, а десет минути по-късно Таушанов мушна топката под плонжа на вратаря на гостите Димитър Симеонов за 2-0. В 67-та минута Румен Кереков проби по десният фланг и центрира остро в наказателното поле където нападателят Александър Александров засече и намали на 2-1.

В 81-та минута Ивайло Цветков изведе отлично Румен Кереков той надбяга защитата и очи в очи с вратарят на Бела не сгреши, изравнявайки за 2-2. В самия край на мача Румен Кереков излезе сам срещу вратаря, но не успя да отбележи и да донесе победата на сливничани.