Пирин (Разлог) с важен успех над Оборище

Отборът на Пирин (Разлог) се наложи над Оборище с 2:1 след късен гол и записа важен успех в мач от 24-ия кръг на "Б" група.

Домакините стигнаха до обрат, въпреки че гостите от Панагюрище поведоха в 25-ата минута. Автор на гола стана Антонио Цанков, който се появи в игра само няколко минути по-рано като резерва на Мурат Ибраим, получил контузия.

В началото на втората част гостите имаха златна възможност да решат мача, но голмайсторът на Панагюрище Иван Колев стреля в гредата. Само четири минути по-късно Димитър Георгиев изравни резултата. В последните минути домакините ститнаха и до трите точки в срещата.