възможно ли е съдийски грешки да опредлят шампионът на Англия - гледайте "Контра"

Левски 2014 се справи с Черноморец (галерия)

Левски 2014 надигра Черноморец (Бургас) у дома в зала “Универсиада” с 93:76, записвайки седмата си победа от началото на сезона в НБЛ. “Сините” имат на сметката си и тринадесет поражения, докато след днешната загуба бургазлии са с актив от 2-18 и са на последната десета позиция в подреждането, а столичани са седми.

Играчите на Мануел Марков стигнаха до победата след убедително второ полувреме, като именно в тази половина на срещата те натрупаха разликата, която бе фиксирана на 17 точки след 40 минути баскетбол.
Левски 2014 - Черноморец
Двама баскетболисти на Левски 2014 отбелязаха по 20 точки - Крум Дойчинов и Алекс Симеонов. Дойчинов овладя и 12 борби, докато капитанът на отбора хвана 11 отскочили топки. Евгени Хаджирусев остана с 14 точки и 5 отнети топки, Йордан Минчев вкара 12 точки, а Станислав Славейков се включи с 11 като резерва.
Хънтър Уилямс бе над всички за Черноморец с 27 точки, а Илия Цветкович приключи с 16 точки. Гостите не разчитаха на един от най-добрите си играчи в лицето на Константин Коев.