Домовчийски разплака АЕК (видео)

Валери Домовчийски се превърна в герой за Левадиакос в мача от 15-ия кръг на гръцката Суперлига срещу АЕК. Тимът на българина спечели гостуването в Атина с 2:1, като именно Валери заби победния гол в 71-ата минута. Преди това Якоб Йохансон беше извел столичани напред в резултата още в 16-ата минута. Теодорос Трипоцерис обаче изравни в 62-ата минута, а Домо направи обрата пълен - 1:2.

Това беше първи гол за сезона за бившия нападател на Левски. Той има до момента 6 мача в Суперлигата. След този изненадващ успех Левадиакос изскочи на шесто място във временното класиране с 22 точки. АЕК е втори с 27. Лидерът Олимпиакос е недостижим на върха с 45 точки.