Жаклин Златанова с 10 точки и 6 борби при загуба на Сарагоса

Отборът на Сарагоса, където играе Жаклин Златанова, загуби като домакин от Конкеро със 71:80 (17:22, 28:25, 14:15, 12:18) точки в среща от 13-ия кръг на женското баскетболно първенство на Испания. Златанова игра 37 минути и записа 10 точки, 6 борби, 1 aсистенция и 2 чадъра. Сарагоса е на пето място в подреждането с осем победи и пет загуби.

В италианската Серия А2 Витербо, с Роксана Йорданова, победи Чивитанова с 65:50 точки в мач от 12-ия кръг. Българката се отличи със 7 точки, 10 борби и 4 асистенции за 37 минути. Витербо е с шест победи и шест загуби и заема шесто място във временното класиране.

В женското баскетболно първенство на Германия Хале, с Емилия Янчева, загуби от Келтерн с 44:79 (9:17, 20:26, 11:24, 4:12) точки в среща от 12-ия кръг. Българката се отчете с 2 точки, 9 борби, 1 отнета топка и 3 чадъра за 30:44 минути. Хале има 6 успеха и 6 поражения и заема шесто място във временното класиране.