Голмайсторът на Созопол на линия за ЦСКА

Централният нападател и голмайстор на Созопол Васил Калоянов е напълно възстановен и ще може да вземе участие в предстоящия мач с ЦСКА от турнира за Купата на България.

Четвъртфиналът е този четвъртък (10 декември) от 17:00 часа на стадион "Българска армия". Таранът близо месец лекуваше травма, но вече е здрав и дори вкара гол при победата с 2:0 над Локомотив (Мездра).

Статистиката показва, че Калоянов е най-ефективният футболист в "Б" група. За изиграните 10 мача нападателят има на сметката си 8 гола и 5 асистенции.

Снимка: Официална Facebook страница на ФК Созопол