Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Джеймс Хардън вкара 25 точки за победа на Хюстън над местния съперник Далас

Джеймс Хардън завърши с 25 точки за победата на Хюстън със 100:96 при гостуването на местния съперник Далас в среща от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация. Хардън имаше само три успешни стрелби от 12 опита през първата половина от двубоя. След почивката гардът вкара осем коша от 11 изстрела, включително и седем секунди преди края, когато негова стрелба осигури четири точки аванс за Рокетс. Участникът в мача на звездите се отличи и с девет асистенции. Джеймс Хардън подаде на Терънс Джоунс, който даде аванс от 98:96 за гостите в последната минута на редовното време. Дерън Уилямс отбеляза 22 точки и подаде шест завършващи паса за Далас, който дели с Мемфис второто място в Югозападната дивизия. Двата тима са с по 11 победи и 9 поражения.