Леганес изпусна да вземе солидна преднина над десет от Гранада (видео)

Втородивизионният Леганес пропусна да вземе солидна преднина в домакинството си на елитния Гранада в първия мач между двата тима от 1/16-финала за Купата на Испания. Домакините все пак спечелиха с 2:1 и ще имат леко предимство преди реванша.

Леганес взе преднина от два гола след точни удари на Гийермо Фернандес в 10-ата и Омар Рамос в 38-ата минута. Междувременно пък гостите останаха с 10 души на терена заради червен картон на Рубен Перес в 24-ата минута.

Вместо домакините да довършат съперника обаче, в 74-ата минута Фран Рико вкара много важен гол за Гранада и направи резултата 2:1, като така запази доста добри шансове на тима си за реванша.