Несебър с победа, голова машина с хеттрик

Лидерът в Югоизточната "В" група Несебър записа убедителен успех с 4:1 при гостуването в Сливен в мач от 16-ия кръг. Трайо Грозев се отличи с хеттрик за "делфините".

Треньорът Николай Русев даде почивка на някои от футболистите си, а през втората част дебют записа 14-годишният юноша на клуба Димитър Балинов. Освен хеттрика на головата машина Трайо Грозев, попадение за гостите от Несебър вкара и Нуретин Пюскюлю.

След изразителния успех лидерът на югоизток събра 44 точки, следват Загорец (Нова Загора) и Розова долина (Казанлък) с по 35, четвърти с 34 точки е Димитровград. Аутсайдерът Сливен е последен с едва 6 точки.