Полша се разправи с Чехия в контрола (видео)

Полша записа убедителна победа с 3:1 над Чехия в приятелски мач между двата тима игран във Вроцлав. Домакините бяха по-добрият тим и заслужено стигнаха до успеха над съседите си.

Поляците откриха резултата още в 3-ата минута, когато Капустка напредна отляво и центрира за Милик, който с глава бе точен за 1:0. В 12-ата минута след центриране от корнер Йодловиц с глава удвои преднината на своя тим.

Чехия върна един гол в 41-ата минута, когато Крейчи с прекрасен изстрел от границата на наказателното поле не остави шансове на вратаря.

В 70-ата минута обаче Полша организира хубава контраатака, Роберт Левандовски изведе Камил Гросички, който нямаше проблем да вкара в опразнената врата за крайното 3:1.