Левски пречупи ЦСКА и взе сериозен аванс в серията - отзивите на живо от зала "Христо Ботев"

Гълъбинов и Новара прекъснаха положителната си серия

Българският нападател Андрей Гълъбинов записа 20 минути при поражението с 0:1 на Новара при гостуването на Салернитана от 13-ия кръг на Серия "Б". Бившият играч на Авелино и Ливорно влезе в 71-ата минута, за да се опита да помогне на своя тим да стигне до равенството. Пет минути преди това в 66-ата минута Донарума бе точен за домакините. Гълъбинов пробва един удар от 20 метра, който мина далеч от целта и така остана с три гола през този сезон в първенството.

Новара пък прекъсна серията си от шест мача без загуба. Отборът от Салерно пък записа важни три точки в борбата за спасение в Серия "Б". Гълъбинов и компания останаха на осмо място с 19 точки.
Лидерът Каляри надви с 3:0 Специя като гост и води с актив от 29 точки пред Кротоне (25). Третият и четвътртият Чезена и Бари играят утре.