100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Славия с втора победа във Висшата лига

Волейболистите на Славия победиха като домакин Локомотив 1926 (Пловдив) с 3:0 (25:22, 25:21, 25:17) в мач от 2-ия кръг на втората ни група - Висшата лига, игран в столичната зала "Панайот Пондалов".

Така "белите", които са с юношески състав тръгнаха уверено в първенството и загатнаха отсега за своя потенциал. След успеха над Дунав (Русе) в първия кръг сега записаха втора поредна победа и оглавиха временното класиране на първенството преди останалите срещи от кръга, като имат актив от 6 точки.

Славистите доминираха изцяло в мача, като не срещнаха проблеми за затварянто на геймовете в своя полза. И в трите части те взимаха преднина, удържаха я до край и записаха чиста победа за 70 минути игра.