Резерва на Гълъбинов носи успех на Новара

33-годишният Феличе Евакуо донесе победата на Новара над Пескара в 11-ия кръг на Серия Б. Това беше първи гол за Евакуо през сезона, в който по-често оставаше на скамейката за сметка на българския нападател Андрей Гълъбинов. Двата тима започнаха тромаво мача и се оттеглиха на почивката при 0:0. В 58-ата минута обаче Евакуо се разписа и донесе успеха за тима си, който събра 16 точки и вече близо до зоната за плейофите. Пескара остана 6-и с 18 т. В следващия кръг Новара приема Бреша, а Пескара е домакин на Тернана, където през миналия сезон се подвизаваше българската звезда Валери Божинов.