Терек пречупи Химки след продължения (видео)

В осминафинал от турнира за Купата на Русия Терек победи Химки с 2:1 след продължения. В герой за тима от Грозни се превърна Магомед Митришев, който отбеляза и двата гола. Точен за Химки беше Фьодор Дворников.

Домакините доминираха в двубоя на "Ахмат-Арена" и поведоха в 29-ата минута, когато Митришев прати топката в мрежата. Гостите изравниха в средата на второто полувреме и пратиха мача в продължения, но в тях отново Митришев донесе победата на Терек.

На четвъртфиналите отборът на Рашид Рахимов ще срещне победителя от двойката Краснодар - Анжи.

ТЕРЕК - ХИМКИ 2:1 след прод.
1:0 М. Митришев (29)
1:1 Ф. Дворников (69)
2:1 М. Митришев (97)