Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0

Динамо (Москва) се спаси от поражението в последната минута в Перм (видео)

Динамо (Москва) се спаси от загуба в гостуването си на Амкар (Перм) с гол в последната минута. Столичани губеха в резултата малко преди края, но успяха да се доберат до равенството. Българинът Георги Пеев започна като титуляр за домакините, но бе заменен от Анене в 65-ата минута.

Резултатът в срещата откри резервата Александър Прудников в 83-ата минута. В 90-ата минута обаче гостите получиха дузпа в своя полза, а Александор Кокорин от бялата точка направи резултата 1:1.

Така мачът завърши при равенство, което едва ли зарадва съперниците. Амкар остава на 11-ата позиция в класирането с 13 точки. Динамо пък излезе 9-ти с 15 точки, но и с 5 поредни мача без успех на сметката си.