Перу се добра до равен с Колумбия с гол в края

Колумбия и Перу не успяха да излъчат победител в контролна среща от турнира "Амистозо Интернешънъл" играна на "Ред Бул Арена" в Ню Джърси, САЩ. Мачът завърши при резултат 1:1, като "инките" стигнаха до равенството с гол в края.

Колумбийците първи взеха преднина в мача. В 37-ата минута една топка бе центрирана към наказателното поле, защитник се опита да изчисти с глава, но я прати право в краката на Карлос Бака, който овладя и хладнокръвно реализира отблизо за 1:0.

Перуанците обаче не се предадоха и в 88-ата минута си спечелиха дузпа, а Джеферсън Фарфан бе точен от бялата точка и възстанови равенството.