Селтик оцеля в Баку (видео)

Селтик се класира за плейофния кръг в Шампионската лига след нулево равенство като гост на Карабах. Срещата в Баку беше много напрегната, като домакините постоянно притискаха шотландския гранд, но в крайна сметка гол не падна и "детелините" продължиха напред с общ резултат 1:0.

Първото сериозно положение пропусна Ричард Алмейда в средата на първата част, когато негов удар беше спасен от Крейг Гордън. Гостите отговориха с няколко далечни изстрела, които не застрашиха вратата на Карабах.

Азерите продължиха да са по-активният тим и след почивката, но защитата на Селтик издържа. Така, шотландците вече са само на два мача от групите на Шампионската лига. Отборът на Рори Дела ще научи следващия си съперник в петък.

КАРАБАХ - СЕЛТИК 0:0