Лудогорец взе солидна преднина и обезсмисли реванша с Хебър - на живо от Разград след 4:0

Зенит разби Урал, Хълк продължава да ниже голове (видео)

Шампионът на Русия Зенит разби с 4:1 Урал като гост и има пълен актив от 6 точки след два изиграни кръга в Премиер лигата. Артьом Дзюба откри резултата в 20-ата минута с първия си гол с екипа на питерци. След почивката Хълк, който вчера имаше рожден ден, удвои от спорна дузпа, отсъдена за нарушение на Фонтанело срещу Шатов. В 67-ата минута Александър Ерохин върна домакините в мача с удар от далече. Само три минути след това Хълк реши всичко с втория си гол в мача, след като бе изведен много добре от Шатов. За бразилеца това бе трети гол в новия шампионат. В добавеното време Дани, който се появи като резерва, оформи крайното 1:4.

С успеха днес Зенит измести от върха във временното класиране ЦСКА (Москва). До момента това са единствените два отбора, които имат пълен актив от точки. Днес и утре предстои да се изиграят още три срещи, с които ще бъде затворен вторият кръг.