Зечири на 1/4-финал в Гърция

Водачката в схемата Линда Зечири се класира за четвъртфиналите на международния турнир по бадминтон в Сидирокастро (Гърция) с награден фонд 5 хиляди долара. Зечири разгроми Кюбра Караташ (Турция) с 21:8, 21:6 за 25 минути. Следващата й съперничка е Никола Серфонтайн (Англия).

На двойки мъже Михаил Михайлов и Лилиян Михайлов победиха представителите на домакините Димитриос Скронтас и Ахилеас Царцидис с 21:13, 15:21, 21:8 за 32 минути в първия кръг, а във втория загубиха с 12:21, 15:21 за 26 минути от Александър Бутовецкий и Владимир Никулов (Русия).

Гергин Недялков и Иван Русев спечелиха в първия кръг срещу Мариос Михаил Булиос и Томас Руглиос (Гърция) с 21:12, 21:11 за 23 минути, но след това отстъпиха пред номер 2 в схемата Владимир Русин и Иля Зданов (Русия) с 22:20, 7:21, 16:21 за 41 минути.