Генев с жълт картон, Сейнт Мирън падна от Селтик

Виктор Генев игра 90 минути при загубата на Сейнт Мирън с 0:2 у дома от шампиона Селтик в среща от шотландското първенство. Българският защитник остана на терена през всичките 90 минути на двубоя и в 79-ата минута получи жълт картон за игра с ръка в наказателното поле. При последвалата дузпа точен за крайното 2:0 беше норвежецът Стефан Йохансен. Джеймс Форест откри резултата в полза на гостите в 64-ата минута на срещата. Александър Тонев не игра за Селтик, който е лидер в класирането с актив от 69 точки. Сейнт Мирън заема последното 12-о място във Висшата лига с актив от 21 точки.