Левски пречупи ЦСКА и взе сериозен аванс в серията - отзивите на живо от зала "Христо Ботев"

Аржентина бие и без Меси - Агуеро и Пасторе повалиха Еквадор (видео)

Без голямата си звезда Лионел Меси Аржентина надви с 2:1 Еквадор в приятелски мач, игран в Ийст Ръдърфорд (САЩ). Нападателят на Барселона страда от мускулни проблеми в последните дни и селекционерът Херардо Мартино реши да не рискува с пускането му в поредната контрола. Попаденията за "гаучосите" отбелязаха Серхио Агуеро и Хавиер Пасторе, а за Еквадор се разписа Милър Боланьос.

Лошите атмосферни условия затрудниха и двата тима, които се постараха да предложат бърз и нападателен футбол. Аржентиниците откриха резултата в 8-ата минута с попадение на Серхио Агуеро. Футболистът на Манчестър Сити се разписа с глава слец центриране от корнер на Анхел ди Мария. Милър Боланьос възстанови равенството в средата на първото полувреме, когато се възползва от пас на Валтер Айови, а до почивката нови попадения не паднаха.

През второто полувреме Аржентина доминираше и успя отново да излезе напред благодарение на точен удар на Хавиер Пасторе. Халфът на Пари Сен Жермен получи пас от Лукас Билия и не остави шансове на Александър Домингес.

В края на мача и двамата треньори направиха много смени, които накъсаха играта. Аржентинците имаха възможности да направят успеха си и по-убедителен, но Есекиел Лавеци и Карлос Тевес пропуснаха от удобни позиции.

АРЖЕНТИНА - ЕКВАДОР 2:1
1:0 Агуеро (8)
1:1 Боланьос (24)
2:1 Пасторе (58)