Капело доволен след 0:0 с Казахстан (видео)

Русия не можа да победи Казахстан и приятелският двубой между двата тима завърши 0:0. Селекционерът на "Сборная" Фабио Капело даде шанс за изява на доста лади футоблисти, повечето от които обаче не успяха да го впечатлят.

През първото полувреме действията се водеха предимно в средата на терена, а опасностите пред двете врати бяха истинска рядкост. В 27-ата минута Александър Самедов уцели гредата от фаул, след което топката се отби от гърба на вратаря на гостите и спря на голлинията.

Веднага след почивката Бауржан Исламхан изскочи очи в очи с Юрий Лодигин, но стреля високо в аут. До края на мача руснаците имаха няколко възможности да изтръгнат победата, но ги пропиляха.

"Исках да видя в действие футболисти, които до момента не бяха играли за националния отбор. В първенството е едно, но когато облечеш екипа на Русия е друго. Дали съм доволен? В общи линни да. Такива мачове са полезни и аз си направих важни изводи", коментира след срещата на "Арена Химки" Капело.

РУСИЯ - КАЗАХСТАН 0:0