Македония завърши наравно с Австралия, Канада победи Пуерто Рико

Македония завърши 0:0 с Австралия в приятелски футболен мач, игран в Скопие. Гостите доминираха през по-голямата част на срещата, но не успяха да стигнат до гол.

Матю Леки и Нейтън Бърнс направиха пропуски за тима на Австралия, който завърши 2:2 в контрола срещу световния шампион Германия преди няколко дни. 12 минути след началото на второто полувреме Леки стреля опасно с глава, но топката мина над гредата.

В друга контролна среща Канада победи Пуерто Рико с 3:0. Тосейнт Рикетс, Ранди Едуини-Бонсо и Кайл Ларин бяха точни за канадците. За Ларин това беше първи гол в кариерата с екипа на националния отбор. Рикетс откри резултата в 42-а минута преди резервите Едуини-Бонсо и Ларин да добавят по още едно попадение.