ЦСКА удари Лудогорец (видео+галерия)

ЦСКА би с 3:1 срещу Лудогорец в мач от 30-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Кристиян Славов откри резултата в 18-ата минута, а Радослав Димитров удвои след половин час игра.
ЦСКА - Лудогорец - елитна юношеска група до 17 години
В 73-ата минута бившият футболист на ЦСКА и настоящ на Лудогорец Тодор Кръстев върна едно попадение, но към края на срещата Валентин Лазаров подпечата армейската победа, след като се разписа с глава за крайното 3:1.
Срещата, която се игра на комплекс "Царско село", бе изгледана от новия наставник на първия тим Галин Иванов.
снимки: Емона Цончева, Sportal.bg