Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Болтън губи без Славчев

Отборът на Болтън записа загуба с 0:1 в гостуването си на Ипсуич от 38-ия кръг на Чемпиъншип в Англия. Българският халф Симеон Славчев отново не попадна в групата на мача за своя тим. Единственият гол пък бе дело на Джей Таб в 79-ата минута и така донесе успеха на домакините.

В мач от същия кръг пък Шефилд Уензди загуби с 0:3 от Улвърхамптън. Бившият нападател на ЦСКА Сержиу Буш не бе в групата за двубоя, тъй като е контузен. Попаденията за "вълците" бяха дело на Сако в 18-ата от дузпа, Афобе в 55-ата и Хенри в 67-ата минута.

След този кръг Болтън се намира на 16-ата позиция с 44 точки. Шефилд Уензди заема 12-ото място с 50 точки. Лидер е Уотфорд със 72 точки, колкото има и втория Мидълзбро.