Палермо аут от Купата на Италия, Чочев гледа отстрани

Отборът на Палермо отпадна от турнира за Купата на Италия след загуба с 0:3 като домакин от Модена. Българският халф на сицилианци Ивайло Чочев беше в групата за мача, но не се появи в игра. 15 000 фенове на Палермо останаха разочаровани от показаното от техните любимци. Гостите, които се подвизават в Серия "Б", поведоха още в 6-ата минута чрез Никола Ферари, а малко преди почивката Стефано Белтраме направи резултата 0:2. Разгромът беше оформен от Андреа Скиавоне в 87-ата минута.

Други два отбора от Серия "А" продължават напред. Каляри победи с 2:0 изпадналия Катаня, а със същия резултат Аталанта се наложи над Пиза.