Пресконференция на Николай Костов преди мача със Славия

Уест Хам продължи агонията на Кристъл Палас (видео)

Тимът на Уест Хам спечели първи точки в английската Висша лига, след като записа успех с 3:1 при гостуването си на Кристъл Палас в лондонското дерби на "Селхърст парк". Така момчетата на Сам Алърдайс удължиха агонията на "орлите", които остават без точка и без решение за мениджърския си пост след напускането на Тони Пулис.

Мауро Сарате откри резултата в 34-ата минута с отлично воле, а само три минути по-късно Стюарт Даунинг удвои аванса на гостите след самостоятелен пробив.

Маруан Шамак върна надеждите в тима на Кристъл Палас с попадение три минути след почивката, разстрелвайки Адриан дел Кастийо с удар отдалеч. Тези надежди обаче бяха краткотрайни, тъй като малко повече от десет минути след неговото попадение гостите възстановиха аванса си от два гола.

Карлтън Коул оформи крайното 1:3 на "Селхърст Парк" с добър удар под плонжа на Хулиан Сперони и задълбочи кризата в състава на лондонските "орли".