Рубин и Терек завършиха сезона с реми (видео)

Отборите на Рубин и Терек завършиха при резултат 1:1 в мача помежду си от последния 30-и кръг на руското първенството. Срещата бе без значение и за двата тима.

В 37-ата минута гостите от Терек можеха да вкарат куриозен гол, тъй като след изпълнение на фаул топката летя дълго време във въздуха и срещна гредата, изненадвайки вратаря на Рубин Сергей Рижиков, но не пожела да се оплете в мрежата.

Гостите все пак вкараха гол и това се случи в 58-ата минута, когато Андрей Семьонов заби топката в мрежата зад Рижиков с глава. Само две минути по-късно от казанци изравниха резултата. Мубарак Уакасо стреля отдалеч, вратарят Ярослав Годзюр изби, но топката дойде много удобно на Камил Мулин и резервата с удар отблизо изравни.

Повече попадения не бяха отбелязани в мача и Рубин завърши сезона на 10-о място с 38 точки, докато Терек е 12-и в крайното подреждане с 33 точки.