Газпром победи Губерния с 3:0 и изравни 1/4-финалната серия до 2-2 (ГАЛЕРИЯ)

Газпром (Сургут) победи Губерния (Нижни Новгород) с 3:0 (25:23, 25:20, 26:24) гейма и изравни на 2-2 победи четвъртфиналната серия от плейофите на руското волейболно първенство. Решителния 5-и мач е на 23-и април в Нижни Новгород.
Газпром-Югра победи Губерния с 3:0 и изравни 1/4-финалната серия до 2-2
Старши треньор на Губерния е Пламен Константинов, а в Газпром играят двама българи, които бяха титуляри.
Капитанът на домакините и българския национален отбор Тодор Алексиев завърши с 11 точки, а неговият съотборник Теодор Тодоров реализира 9 точки.
Капитанът на Газпром-Югра Тодор Алексиев заби 11 точки (1 ас, 2 блока, 47% ефективност в атака, 40% перфектно и 60% позитивно посрещане), а Теодор Тодоров добави 9 точки (6 блока, 43% ефективност в атака). Алексей Черемисин стана най-резултатен в мача с 18 точки (64% ефективност в атака).

Николай Павлов бе най-резултатен за гостите от Губерния с 11 точки (2 блока, 39% ефективност в атака), а Милош Никич добави 10 точки (1 ас, 1 блок, 38% ефективност в така, 60% перфектно и 70% позитивно посрещане).

ГАЗПРОМ-ЮГРА (СУРГУТ) - ГУБЕРНИЯ (НИЖНИ НОВГОРОД) 0:3 (25:23, 25:20, 26:24)
ГАЗПРОМ-ЮГРА: Сергей Антипкин 6, Алексей Черемисин 18, Алексей Родичев 7, ТОДОР АЛЕКСИЕВ 11, ТЕОДОР ТОДОРОВ 9, Артьом Смоляр 5 - Сергей Снегирев-либеро (Павел Панков, Денис Шипотко 3, Сергей Баранов)
Старши-треньор: Вадим Хамутцих
ГУБЕРНИЯ: Мико Еско 2, Николай Павлов 11, Сергей Савин 9, Милош Никич 10, Алексей Остапенко 7, Никита Лямин 3 - Александър Янутов-либеро (Максим Шулгин 2, Павел Абрамов 3, Алексей Кулешов 3, Игор Тюрин)
Старши-треньор: ПЛАМЕН КОНСТАНТИНОВ.

ГАЛЕРИЯ от 1/4-финал №4: ГАЗПРОМ-ЮГРА - ГУБЕРНИЯ 3:0 - ТУК!!!