Сашо Станков: Не съм доволен, нормално е да ни вкарат

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Александър Станков остана разочарован от представянето своите играчи при равенството 1:1 с Черноморец.

"Изиграхме много слабо първо полувреме. Нашият отбор не изглеждаше добре, получихме и гол, което беше и нормално с оглед поведението ни. След почивката имахме повече желание, амбиция и агресия, но атакувахме хаотично.

Нямаше го необходимият ред в нашите атаки, но все пак имахме достатъчно чисти положения. Хубаво е, че в края вкарахме гол, но в желанието си да победим, можеше и да загубим", заяви Станков.

"Взехме точка, но това никак не ме удовлетворява. Пропуснатото през първата част не успяхме да го компенсираме. Видяхте ЦСКА колко трудно победи Черноморец. За тях този мач беше рубикон. Те играят за своето спасение", добави спецът.