Очаквайте: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Пламен Константинов и Губерния гонят финал в Европа срещу СКРА в Белхатов! Гледайте ТУК!!!

Отборът на Губерния (Нижни Новгород), който е воден от българския специалист Пламен Константинов, излиза тази вечер от 21,00 часа като гост срещу полския гранд СКРА в Белхатов във втората полуфинална среща-реванш от турнира за Купата на Европейската конфедерация по волейбол ( CEV).

Руският тим има трудната задача да постигне втора победа срещу СКРА Белхатов, след като преди 3 дни се наложи драматично с 3:2 в Нижни Новгород.  Възпитаниците на Пламен Константинов ще се класират за финал, ако постигнат втора победа, или ако загубят мача с 2:3 гейма, но спечелят "златния" гейм.
Двубоят ще бъде излъчен на живо от спортната интернет телевизия Laola1.tv.

ГЛЕДАЙТЕ мача СКРА - ГУБЕРНИЯ онлайн ТУК!!!