Хюлия Велиева загуби само един гейм на финала

Водачката в схемата на Държавното лично първенство по тенис в зала Хюлия Велиева спечели титлата. На финала в столичната зала "София" състезателката на ТК "НСА" победи с 6:0, 6:1 третата в схемата Габриела Михайлова от ТА "Спорт палас" (Сливен).

Велиева спечели първите осем гейма в мача, преди Михайлова да успее да вземе почетния си гейм. Срещата продължи малко повече от един час.

Финалистките бяха наградени от капитана за "Купа Дейвис" Тодор Енев и главния съдия на турнира Антоанета Димитрова. Освен купите те получиха и самолетни билети (3 за шампионката и 2 за финалистката)  за участие в турнири в Европа до избрана от тях дестинация през 2014 г.

В 12 часа започва финалната среща на двойки. В нея титлата си от 2013 година ще защитават Лютфия Велиева и Хюлия Велиева срещу Габриела Михайлова и Виктория Очева.