Без победител във Виго (видео)

Отборите на Селта и Осасуна направиха 1:1 в мач от 17-ия кръг на Ла Лига, игран във Виго. Емилиано Арментерос (17) и Аугусто Фернандес (34) разделиха точки. Памплонци остават в зоната на изпадащите, макар да изостават само по голова разлика от Влядолид.

Гостите от "Ел Садар" откриха в 17-ата минута, като само минута по-рано изпуснаха две прекрасни положения. Емилиано Арментерос се разписа след прекрасна индивидуална акция през централната зона. В 19-ата Роберто Торес удари греда.

"Червените" изпуснаха още няколко положения и незаслужено получиха изравнителен гол. В 34-ата Аугусто Фернандес насочи в мрежата, като попадението може и да е автогол на Лоло.

През втората част срещата на "Балаидос" стана по-скучна. Ще се запомни единствено удар на Сантиаго Мина в 75-ата минута, спасен от Андрес Фернандес.

Снимка: Getty Images/Guliver